Chciałbyś z nami pracować?

Sprawdź poniżej nasze aktualne oferty pracy. Może wkrótce będziemy mieli okazję współpracować.

dowiedz się więcej

Od blisko 10 lat zaopatrujemy naszych kontrahentów w wysokiej jakości narzędzia do obróbki skrawaniem.

Jesteśmy dystrybutorem włoskich marek zrzeszonych pod marką INTEGRA TOOLS. Dzięki bliskiej współpracy z producentami jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w doborze odpowiednich narzędzi.

Doradca Techniczno-Handlowy

Obszar działania: Województwo dolnośląskie

Opis stanowiska

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów aktywne pozyskiwanie nowych klientów utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami rozwój istniejącej struktury sprzedaży na obsługiwanym terenie negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie ofert handlowych realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • raportowanie prowadzonych przez siebie działań.

Wymagania

  • wykształcenia co najmniej średniego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku i wiedza nt. obróbki skrawaniem (warunek konieczny)
  • komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania
  • praktycznej umiejętności stosowania technik handlowych i negocjacyjnych
  • wysokiej motywacji do pracy i orientacji na osiąganie wyników
  • bardzo dobrej organizacji własnego czasu pracy i samodyscypliny
  • samodzielności i odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań
  • prawa jazdy kategorii B
  • obsługi programów z pakietu MS Office

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
x

Akceptuję Nie akceptuję Polityka Prywatności