Producenci

Najwyższa jakość i wydajność

morrisflex-6023f57569677.webp
Morrisflex

MORRISFLEX jest rozpoznawalną na całym świecie marką znaną z wysokiej jakości frezów z węglika spiekanego, stanowiącą kluczową część firmy ATA Group, prywatnego przedsiębiorstwa z ponad 50-letnim doświadczeniem w dostarczaniu rozwiązań z zakresu obróbki metalu dla wszystkich głównych sektorów przemysłu.

hepyc-6024fdc001b03.webp
Hepyc

Potrzebujesz zaufanych marek z długą historią innowacji na tak szybko zmieniającym się rynku... HEPYC od 70 lat specjalizuje się w produkcji narzędzi skrawających. Marki takie jak HEPYC, które oferują najwyższą jakość i najszerszy asortyment na rynku dzięki temu, że są producentami.

karnasch-6025049ce3a97.webp
Karnasch

Od ponad 55 lat Karnasch Professional Tools oznacza innowacyjną i różnorodną gamę produktów oraz profesjonalną obsługę zorientowaną na klienta w ponad 50 krajach. Narzędzia o doskonałych parametrach wydajnościowych przekonują klientów ze wszystkich gałęzi przemysłu na całym świecie.

ufs-60250dc7a4ef1.webp
UFS

Przez ponad 70 lat działalności poświęconej całkowicie branży narzędzi do gwintowania UFS udało się dostosować swoje zasoby do potrzeb rynku poprzez techniczne, produktywne i organizacyjne transformacje, które doprowadziły firmę do silnej pozycji tuż przed dużymi globalnymi konkurentów.

vokel2-60250f259e9df.webp
VÖLKEL

Bazując na ponad 100-letnim doświadczeniu w produkcji narzędzi do gwintowania i pasji do gwintowania, VÖLKEL stał się światowym liderem w produkcji standardowych narzędzi do gwintowania, dostępnych bezpośrednio z centralnego magazynu w Remscheid.

Doradztwo

Gwintowanie

Gwintowanie to jeden z procesów technologicznych mający na celu wykonanie gwintu w częściach maszyn (lub podzespołach):

Gwintowanie
Frezy węglikowe

Frezy węglikowe

Frezy należą do grupy narzędzi skrawających wykorzystywanych do obróbki powierzchni płaskich, przedmiotów metalowych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych.